BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Automobilový průmysl v Česká republika - Prague 6 - Zde naleznete bakalářské studium Automobilový průmysl v Česká republika - Prague 6

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Automobilovém průmyslu programy často poskytnout studentům pevné základy vědeckého poznání, které jim pomohou dokončit své vzdělávací cíle. Mnozí studenti se mohou setkat s kurzy chemie, matematiky, informatiky a managementu, které mohou pomoci připravit je pro jejich budoucnost.  

Česká republika, je vnitrozemský stát ve střední Evropě. Země je ohraničená Německem na západě, Rakouskem na jihu Slovenska, na východě as Polskem na severu. Jeho hlavním a zároveň největším městem s 1,3 milionu obyvatel, je Praha.

Bakalářské studium Automobilový průmysl v Česká republika - Prague 6 - Veškeré informace o bakalářském studiu Automobilový průmysl v Česká republika - Prague 6 Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Prague 6 zde!

1 Výsledky v Automobilový průmysl, Prague 6 Filter

Bakalář v oboru Doprava a telekomunikace

Czech Technical University in Prague
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Studijní obor Letecká doprava (LED) se zaměřuje na vzdělávání budoucích profesionálů v letecké dopravě. Osnova vychází z praktických a současných požadavků EU, které jsou impl ...

Čtěte více