BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Automobilový průmysl v Chile - Zde naleznete bakalářské studium Automobilový průmysl v Chile

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Bakalářský titul v oboru automobilního a dopravního inženýrství je obor strojírenství vozidla, který kombinuje aspekty mechanické, elektronické, elektrické a softwarového inženýrství. Toto je děláno s cílem navrhovat a vyrábět nákladní automobily, autobusy, automobily a motocykly. Tím se otevírají dveře k různým automobilovém průmyslu, včetně osobních automobilů, motocyklů a nákladních vozidel průmyslu.

Chile má nejstarší vzdělávací systém v Jižní Americe. Vláda vždy částečně financován tento vzdělávací systém, dělat to jeden z nejlevnějších studenta životů. Vedoucí univerzity Universidad de Chile a Pontificia Universidad Católica de Valparaíso.

Bakalářské studium Automobilový průmysl v Chile - Veškeré informace o bakalářském studiu Automobilový průmysl v Chile. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Chile zde!

1 Výsledky v Automobilový průmysl, Chile Filter

Automobilového průmyslu a strojírenství autotronik

Duoc UC
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
španělština
Kampus

Oblasti automobilového a autotronik inženýrů odpovídá produkci, administrativních, obchodních a manažerských míst pro různé typy podniků v automobilovém průmyslu, jako jsou se ...

Čtěte více