BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Automobilový průmysl v Vietnam - Zde naleznete bakalářské studium Automobilový průmysl v Vietnam

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Studenti v automobilovém průmyslu programů lze připravit celou řadu různých uplatnění v oboru. Mnoho absolventů programu nacházejí uplatnění na různých úrovních ve výrobě, postprodukci, průmyslovém zpracování, automobilového designu a výzkumu a designu.

Vietnam nabízí rozmanitou škálu úžasných památek. Studenti mohou vychutnat přírodní krásy této země, budou studenti, kteří cestují do Vietnamu zaujme velkých městech, trhy a obchody, které jsou od všeho, co na této planetě. Univerzita vstup ve Vietnamu je založen na skóre dosažené v přijímací zkoušky.

Bakalářské studium Automobilový průmysl v Vietnam - Veškeré informace o bakalářském studiu Automobilový průmysl v Vietnam. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Vietnam zde!

2 Výsledky v Automobilový průmysl, Vietnam Filter

Bakalář v automobilovém inženýrství

Ho Chi Minh City University of Technology
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Automobilní inženýrství kombinuje vědy o mechanice, elektrotechniky a materiály, které studentům poskytují základní principy inženýringu spolu s moderními požadavky na konstru ...

Čtěte více

Bakalář v Mostu a dálnicích

Ho Chi Minh City University of Technology
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Most a dálniční inženýrství je použití technologických a vědeckých principů pro plánování, funkční návrh, provoz a správu zařízení, které zajišťují bezpečný, efektivní a ekolo ...

Čtěte více