BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Dhaka - Zde naleznete magisterské studium v Dhaka

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Bangladéš patří mezi země se starou, ale kvalitní systém vysokého školství. V zemi je 50 veřejných vysokých škol zařízení a více než 100 soukromých institucí. To má nejen umožnil vyšší vzdělání, aby byly přístupné, ale také zvýšila úroveň kvality.

Dhaka má různé veřejné a soukromé instituce vyššího vzdělávání, Dhaka University vede v čele.Také existují mezinárodní univerzity, kde mohou studenti i přístup na globální osnovy

Bakalářské studium v Dhaka - Veškeré informace o bakalářské studiu v Dhaka. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Dhaka zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářský ve filmu a televizi

Canadian University of Bangladesh
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Bangladéš Dhaka

Film and Television Program poskytuje studentům jedinečnou příležitost naučit se diverzifikované aspekty televizní žurnalistiky, televizní produkce a filmové tvorby a kritiky.

Bakalář práva

Canadian University of Bangladesh
Kampus Denní studium Září 2019 Bangladéš Dhaka

Akademické programy podporovat vzrušující akademické prostředí se studentem fakulty interaktivním prostředí, praktické přístup ke studiu a diverzifikovaných zkušeností. Krátký úvod programů je zde prezentován.