BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Bangladéš - Zde naleznete bakalařské studium v Bangladéš!

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Bangladéš má regulační orgán s názvem Univerzita grantová komise Bangladéše, který dohlíží 34 veřejných vysokých škol a 60 soukromých vysokých škol. To 's hlavním cílem je zajistit, aby vzdělávací instituce poskytovat kvalitní vzdělání. Oni také zajistí, že student kultura je respektováno ve všech vyšších vzdělávacích institucí.

Bakalářské studium v Bangladéš - Veškeré informace o bakalářském studiu v Bangladéš. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Bangladéš zde.

nalezené výsledky Filter

BA in Politics, Philosophy and Economics Program

Asian university for women
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Bangladéš Chittagong

Bakalářský ve filmu a televizi

Canadian University of Bangladesh
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Bangladéš Dhaka

Film and Television Program poskytuje studentům jedinečnou příležitost naučit se diverzifikované aspekty televizní žurnalistiky, televizní produkce a filmové tvorby a kritiky.

Bakalář práva

Canadian University of Bangladesh
Kampus Denní studium Září 2019 Bangladéš Dhaka

Akademické programy podporovat vzrušující akademické prostředí se studentem fakulty interaktivním prostředí, praktické přístup ke studiu a diverzifikovaných zkušeností. Krátký úvod programů je zde prezentován.