BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Ghent - Zde naleznete magisterské studium v Ghent

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Belgie nabízí tržně orientované vyšší úrovně vzdělání, která je založena na dovednosti a inovací. V zemi 's vysokoškolské instituce nabízejí interaktivní současně výzkumu orientovaného vysokoškolského vzdělání před vstupem na trh práce.

Gent je velmi známý v mnoha věcech. Vzdělávání-moudrý, jsou top vysokými školami jako je Gent univerzity sídlí zde. Živé město byl zapletený do různých areálů a center.

Bakalářské studium v Ghent - Veškeré informace o bakalářské studiu v Ghent. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Ghent zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář v Mezinárodním řízení Office

Artevelde University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 3 roky Září 2019 Belgie Ghent

Máte vášeň pro jazyky a lidi? Co se týče všeho, co souvisí s digitálním světem? Chcete rozšířit své obzory a vystupovat mimo zónu pohodlí? Svět je vaše hřiště!

Bakalář v oboru Mezinárodní řízení podniku

Artevelde University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 3 roky Září 2019 Belgie Ghent

Sen o mezinárodní kariéře? Chtěli jste rozšířit svůj obzor? Dosahují vaše ambice mimo hranice vaší země? Pak náš bakalářský titul v oboru International Business Management bude vaším šálkem čaje. Tento úplný tříletý bakalářský program se vyučuje v angličtině.