BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Bruggy - Zde naleznete magisterské studium v Bruggy

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Belgie, oficiálně Belgické království, je federální stát v západní Evropě. Je zakládajícím členem Evropské unie a hostí EU 's ředitelství, stejně jako u několika dalších významných mezinárodních organizací jako je NATO.

Bruggy je významným centrem vzdělání v Belgii. Existuje několik vysokých škol jako HOWEST a KHBO. Prestižní College of Europe má své základny v tomto městě.

Bakalářské studium v Bruggy - Veškeré informace o bakalářské studiu v Bruggy. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Bruggy zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář v oblasti kybernetické bezpečnosti

Howest College - University College West
Bakalář
20 Zář 2021
<
Denní studium
<
3 roky
30 Čvn 2021
Angličtina
Holandský
Kampus

V této bakalářské práci studujete konkrétní problémy v oblasti bezpečnosti a naučíte se, jak se proti nim vyzbrojit. Jako specialista na kybernetickou bezpečnost budete školen ...

Čtěte více

Bakalářský v Hotel Managementu

VIVES University College
Bakalář
<
Denní studium
<
6 semestry
Angličtina
Kampus

TENTO PROGRAM JE K DISPOZICI OD ROKU 2020-2021 - Jako bakalář v managementu hotelu jste profesionál, který je dokonale doma ve fascinujícím světě pohostinnosti. Program hotel ...

Čtěte více