BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Gent - Zde naleznete magisterské studium v Gent

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Belgie nabízí tržně orientované vyšší úrovně vzdělání, která je založena na dovednosti a inovací. V zemi 's vysokoškolské instituce nabízejí interaktivní současně výzkumu orientovaného vysokoškolského vzdělání před vstupem na trh práce.

Gent je velmi známý v mnoha věcech. Vzdělávání-moudrý, jsou top vysokými školami jako je Gent univerzity sídlí zde. Živé město byl zapletený do různých areálů a center.

Bakalářské studium v Gent - Veškeré informace o bakalářské studiu v Gent. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Gent zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář v oboru mezinárodní organizace a management

Artevelde University of Applied Sciences
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Máte vášeň pro jazyky a lidi? Co se týče všeho, co souvisí s digitálním světem? Chcete rozšířit své obzory a vystupovat mimo zónu pohodlí? Svět je vaše hřiště! ...

Čtěte více

Bakalář v oboru Mezinárodní řízení podniku

Artevelde University of Applied Sciences
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Sníte o mezinárodní kariéře? Toužíte rozšířit svůj horizont? Dosahují vaše ambice hranice vaší země? Pak je náš bakalářský titul v oboru International Business Management práv ...

Čtěte více