Filter
Bakalářské studium
Belgie Flanders Kortrijk Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Kortrijk - Zde naleznete magisterské studium v Kortrijk

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Belgie, oficiálně Belgické království, je federální stát v západní Evropě. Je zakládajícím členem Evropské unie a hostí EU 's ředitelství, stejně jako u několika dalších významných mezinárodních organizací jako je NATO.

Jedním z rysů tohoto města je, že vzdělávací centrum regionu. Vysokoškolské vzdělávání je poskytováno Kortrijik univerzity a Katolické univerzity v Lovani areálu. Nicméně, existují i ​​jiné vysoké školy, které nabízejí podobné zařízení.

Bakalářské studium v Kortrijk - Veškeré informace o bakalářské studiu v Kortrijk. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kortrijk zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

VIVES University College

Program Bachelor of Business Management je určen pro belgické a zahraniční studenty, kteří chtějí získat hluboké znalosti o různých manažerských oblastech a získat meziná ... [+]

Program Bachelor of Business Management je určen pro belgické a zahraniční studenty, kteří chtějí získat hluboké znalosti o různých manažerských oblastech a získat mezinárodní obchodní titul v rámci mezikulturního kontextu globalizovaného světa. Mezinárodní kolegové, zahraniční lektoři, studijní cesty a výměnné možnosti zvýší mezikulturní povědomí a komunikaci.

Bachelor of Business Management, specializace Business Management

Kortrijk je srdcem flámského podnikání a designu, které podporuje inovace a kreativitu. Město obývá různé velké nadnárodní společnosti, jako je Barco, Bekaert atd., Ale i širokou škálu malých a středních podniků zaměřených na průmysl nebo služby. To poskytuje regionu druhou nejnižší míru nezaměstnanosti v Evropě. Starobylé historické centrum města nabízí inspirativní kulisu a pulzující univerzitní město je strategicky umístěné v jakékoli části belgicko-francouzské metropole Kortrijk, Lille a Tournai.... [-]

Belgie Kortrijk
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
VIVES University College

Pokročilý bakalář mezinárodní obchodní řízení je bakalářský po bakalářském programu. Jedná se o 12-měsíční program na plný úvazek, který se koná v areálu Kortrijk, Belgie ... [+]

Nabízíme na plný úvazek 1 rok (12 měsíců) bakalářské mezinárodní řízení pro studenty, kteří již mají alespoň bakalářský titul. Program je plně anglicky.

Přednostně přijímáme studenty, kteří studovali v oblasti obchodních věd a řízení podniku. Vítáme však omezený počet studentů, kteří studovali jiné předměty, např. Technologie ... Po prozkoumání a schválení žádosti naší komisí mohou být tito studenti přijati.

O čem je tento program?

Mezinárodní obchodní řízení je bakalářský po bakalářském programu. Jedná se o 12-měsíční program na plný úvazek, který se koná v areálu Kortrijk, Belgie. Během posledních tří měsíců budete pracovat během stáže.... [-]

Belgie Kortrijk
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině