BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Kortrijk - Zde naleznete magisterské studium v Kortrijk

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Belgie, oficiálně Belgické království, je federální stát v západní Evropě. Je zakládajícím členem Evropské unie a hostí EU 's ředitelství, stejně jako u několika dalších významných mezinárodních organizací jako je NATO.

Jedním z rysů tohoto města je, že vzdělávací centrum regionu. Vysokoškolské vzdělávání je poskytováno Kortrijik univerzity a Katolické univerzity v Lovani areálu. Nicméně, existují i ​​jiné vysoké školy, které nabízejí podobné zařízení.

Bakalářské studium v Kortrijk - Veškeré informace o bakalářské studiu v Kortrijk. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kortrijk zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář v mezinárodním managementu

VIVES University College
Bakalář
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Pokročilý bakalář mezinárodní obchodní řízení je bakalářský po bakalářském programu. Jedná se o 12-měsíční program na plný úvazek, který se koná v areálu Kortrijk, Belgie. Běh ...

Čtěte více

Bakalář v oboru řízení podniku a podnikání

VIVES University College
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Program Bachelor of Business Management je určen pro belgické a zahraniční studenty, kteří chtějí získat hluboké znalosti o různých manažerských oblastech a získat mezinárodní ...

Čtěte více