BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Bezpečnostní inženýrství v Asie - Zde naleznete bakalářské studium Bezpečnostní inženýrství v Asie

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Odbor bezpečnostního inženýrství zkoumá systémy, které posuzují bezpečnost obsluhy strojů. Studenti mohou pracovat jako bezpečnostní konzultanti, inspektoři nebo inženýři na místě v továrnách nebo závodech.

Asie je svět 's největší a nejlidnatější kontinent, který se nachází především ve východní a severní polokouli. Pokrývá 8,7% Země 's celkovou povrchovou plochou a tvoří 30% jeho rozlohy.

Bakalářské studium Bezpečnostní inženýrství v Asie - Veškeré informace o bakalářském studiu Bezpečnostní inženýrství v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

2 Výsledky v Bezpečnostní inženýrství, Asie Filter

Bakalář vědy v oblasti ochrany zdraví a bezpečnosti

Modern College of Business and Science
BSc
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Bakalář vědy v oblasti řízení bezpečnosti a ochrany zdraví poskytuje flexibilní, relevantní a aktuální učební plán, který zahrnuje příležitosti studentů získat znalosti v obla ...

Čtěte více

Bachelor of Science v ochrany zdraví a bezpečnosti

St. Theresa International College
BSc
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Pracoviště v Thajsku jsou bezpečnější než kdy předtím, a to díky naléhavých příspěvky ze strany ochrany zdraví a bezpečnosti pracovníků.

Čtěte více