Filter
Bakalářské studium
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Bezpečnostní management - Zde naleznete bakalářské studium Bezpečnostní management

Bakalářské studijní programy umožňují studentům připravit se na celoživotní kariéru v mnoha slibných oborech. Chcete-li získat titul, je obvykle nutné absolvovat obecné kurzy v oblastech jako matematika, historie a věda. To může také vyžadovat intenzivnější třídy v oblasti vybrané student, známý typicky jako hlavní obor studia.

Co je bakalář v oblasti řízení bezpečnosti? Studenti, kteří mají zájem pomáhat udržet ostatní v bezpečí, mohou mít zájem volit řízení bezpečnosti jako jejich hlavní obor. Mnoho programů bude mít studenty přijmout řadu tříd v oddělení zdravotnictví a řízení obchodu. Důkladné pochopení bezpečnosti práce, reakce na mimořádné situace a metody prevence nehod se obvykle učí prostřednictvím kurzů, přičemž mnoho programů povzbuzuje studenty k dokončení stáže pro praktické zkušenosti.

Studium oblasti řízení bezpečnosti může pomoci studentům naučit se důležitým dovednostem, které jim mohou pomoci na pracovišti a v jejich domovském životě. Tyto schopnosti by mohly zahrnovat prevenci nehod, reakce na mimořádné situace a obecné zdravotní a hygienické dovednosti.

Délka a náklady na dokončení bakalářské práce v oblasti řízení bezpečnosti závisí na tom, která škola a program je vybrán. Studenti jsou vyzváni, aby se s jednotlivými školami dostali do styku, aby se dozvěděli o programových nákladech a požadavcích.

Ti, kteří dokončí bakalářské studium v ​​oblasti řízení bezpečnosti, se mohou kvalifikovat na pracovní místa, jako jsou bezpečnostní manažeři, koordinátoři prevence ztrát, průmyslové hygienisty, správci bezpečnosti a zdraví, ředitelé pro záchranné služby, specialisté na prevenci nehod a další. Mnoho průmyslových odvětví jak ve veřejném, tak v soukromém sektoru lze očekávat, že tyto typy pracovních pozic najme. Stupeň v řízení bezpečnosti může studentům pomoci připravit se na úspěšnou a dlouhodobou kariéru.

Začněte s vaším bakalářským studiem v oblasti řízení bezpečnosti. Existuje většinou mnoho programů, které nabízejí flexibilní kurzy, které se hodí k vašemu životnímu stylu, ať už v areálu nebo na internetu. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Bezpečnostní management

Northeastern State University

Životní prostředí, zdraví a bezpečnosti řízení hlavní je interdisciplinární program navržen tak, aby vás připraví na profesní kariéru v různých oblastech, včetně, ale ne ... [+]

Životní prostředí, zdraví a bezpečnosti řízení hlavní je interdisciplinární program navržen tak, aby vás připraví na profesní kariéru v různých oblastech, včetně, ale ne omezený k: federální, státní, místní a domorodé vlády, poradenství, průmyslem a dalšími soukromými společnostmi , Pracovní příležitosti existují ve zpracovatelském průmyslu, výroby, zdravotní péče, pojištění, veřejné bezpečnosti, vymáhání práva, stavebnictví, veřejných a soukromých inženýrských sítí, komunikace a dopravním průmyslu. Bureau of Labor Statistics odhaduje přibližně 20% nárůst pracovních příležitostí v této oblasti v průběhu příštích deseti let.... [-]

Spojené státy americké Tahlequah Muskogee Broken Arrow
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Přečtěte si více v češtině