BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Bezpečnostní management v Severní Amerika - Zde naleznete bakalářské studium Bezpečnostní management v Severní Amerika

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Studenti, kteří mají zájem udržovat lidi v bezpečí ve svém každodenním životě, mohou zjistit, že jsou vhodní pro řízení bezpečnosti. Tyto celosvětové programy se týkají toho, jak udržet lidi v bezpečí na pracovištích, kde stráví tolik času.

Spojené státy americké obyčejně volal Spojené státy, je spolková republika skládající se z padesáti států a federálního distriktu. 48 sousedících států a federální distrikt Washington, DC jsou v prvním Severní Ameriky mezi Kanadou a Mexikem. Stát Aljaška se nachází v severozápadní Severní Americe, západní Kanady a na východ od Ruska přes Bering úžinu a stát Havaj je souostroví v polovině severním Pacifiku. Země má také pět obydlených a devět neosídlených území v Pacifiku a Karibiku.

Bakalářské studium Bezpečnostní management v Severní Amerika - Veškeré informace o bakalářském studiu Bezpečnostní management v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

1 Výsledky v Bezpečnostní management, Severní Amerika Filter

Bakalářský v oblasti zdraví životního prostředí a řízení bezpečnosti

Northeastern State University
Bakalář
Zář 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Životní prostředí, zdraví a bezpečnosti řízení hlavní je interdisciplinární program navržen tak, aby vás připraví na profesní kariéru v různých oblastech, včetně, ale ne omeze ...

Čtěte více