BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Bezpečnostní management v Spojené státy americké - Muskogee - Zde naleznete bakalářské studium Bezpečnostní management v Spojené státy americké - Muskogee

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Po celém světě mají zaměstnanci možnost být v práci zraněni. Studie o řízení bezpečnosti zkoumá způsoby, jak zachránit tyto zranění. Programy nabízejí možnost proniknout do kódů a plánů zaměřených na udržení bezpečnosti na pracovišti.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Muskogee se nachází ve státě Oklahoma, USA. Francouzské obchodníci mají být první osadníci města v roce 1806. Město je doma čtyři vysokoškolská zařízení, které mají vysokou hodnotu mezi ostatními vysokými školami / koláží státu.

Bakalářské studium Bezpečnostní management v Spojené státy americké - Muskogee - Veškeré informace o bakalářském studiu Bezpečnostní management v Spojené státy americké - Muskogee Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Muskogee zde!

1 Výsledky v Bezpečnostní management, Muskogee Filter

Bakalářský v oblasti zdraví životního prostředí a řízení bezpečnosti

Northeastern State University
Kampus Denní studium 4 najděte si doktorské studium práv Září 2019 Spojené státy americké Tahlequah Muskogee Broken Arrow + 2 více

Životní prostředí, zdraví a bezpečnosti řízení hlavní je interdisciplinární program navržen tak, aby vás připraví na profesní kariéru v různých oblastech, včetně, ale ne omezený k: federální, státní, místní a domorodé vlády, poradenství, průmyslem a dalšími soukromými společnostmi ,