BACHELORSTUDIES

Kombinované studium bakalářské studium Biochemie v Evropa - Zde naleznete Kombinované studium bakalářské studium Biochemie v Evropa

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Studenti, kteří mají zájem o tom, jak tělo funguje na buněčné úrovni chtít studovat biochemii. Spolu s přijímáním tříd v biologii a chemii, studenti může být schopen provádět experimenty a pomáhat při výzkumných projektů.

Evropa, jeden z kontinentů na světě 's sedm, je obvykle známý jako nejzápadnější poloostrov Eurasie. Druhý nejmenší kontinent, s 10180000 (km2), oblast sdružuje 50 zemí.

Kombinované studium bakalářské studium Biochemie v Evropa - Veškeré informace o Kombinované studium bakalářském studiu Biochemie v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

2 Výsledky v Biochemie, Evropa Filter

BSc (Hons) Biochemie

University of Hertfordshire
BSc
23 Zář 2022
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;6 roky
30 Čvn 2022
Angličtina
Kampus

Zajímalo vás někdy, co se děje uvnitř vašich buněk na molekulární a buněčné úrovni? Chemie za biologickými procesy? Dozvíte se, jak biochemici využívají své znalosti biomoleku ...

Čtěte více

Bakalář v oboru chemické a biochemické inženýrství

Polytechnic Institute of Tomar
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Portuguese (Portugal)
Kampus

Chemické a biochemické program je bakalářský titul navržen tak, aby poskytnout školení vyššího vzdělání v příslušném oboru chemie.

Čtěte více