BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Bioinženýrství v Spojené státy americké - Stanford - Zde naleznete bakalářské studium Bioinženýrství v Spojené státy americké - Stanford

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Bioinženýrství je vědecká disciplína, která se zabývá aplikací principů inženýrství na biomedicínu a biologii. Bioinženýrští učenci mohou pokračovat v kariéře v řadě průmyslových odvětví, v medicíně nebo v akademické sféře.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Stanford je čistě vysokoškolský město. Město je založeno kolem vysokých škol, které jsou považovány za jedny z nejlepších vysokých škol na světě. Město je dobře známý pro jeho hudební scény a přírodní krásy.

Bakalářské studium Bioinženýrství v Spojené státy americké - Stanford - Veškeré informace o bakalářském studiu Bioinženýrství v Spojené státy americké - Stanford Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Stanford zde!

1 Výsledky v Bioinženýrství, Stanford Filter

Vysokoškolský student bioinženýrství

Stanford University School of Engineering
Bakalář
Zář 2021
Angličtina

Bioinženýrství (BIOE) Dokončení vysokoškolského programu v oboru bioinženýrství vede k udělení titulu Bachelor of Science v bioinženýrství. Poslání bakalářského programu v bio ...

Čtěte více