BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Biologie a vědy o živé přírodě v Kanada - Toronto - Zde naleznete bakalářské studium Biologie a vědy o živé přírodě v Kanada - Toronto

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Kanada je severoamerický země, skládající se z deseti provincií a tří teritorií. Nachází se v severní části kontinentu, se rozprostírá od Atlantiku k Pacifiku a na sever do Severního ledového oceánu.

Vysokoškolské vzdělání v tomto městě patří odborné přípravy a pomaturitní vzdělání regulováno různými orgány a příslušnými vysokými školami. Tato oblast je tak přátelský a studentů z celého světa, jsou vítáni studovat ve svých různých škol a univerzit.

Bakalářské studium Biologie a vědy o živé přírodě v Kanada - Toronto - Veškeré informace o bakalářském studiu Biologie a vědy o živé přírodě v Kanada - Toronto Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada - Toronto zde!

1 Výsledky v Biologie a vědy o živé přírodě, Toronto Filter

Bakalář výtvarných umění v mezidisciplinárním umění: Life Studies

OCAD University
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Ve specializaci Life Studies můžete kombinovat praktickou studiovou práci a zkoumat předměty související se životem a živými věcmi. Uvidíte témata jako příroda, anatomie, tech ...

Čtěte více