BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Biologie a vědy o živé přírodě v Kanada - Zde naleznete bakalářské studium Biologie a vědy o živé přírodě v Kanada

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Kanada je nejlepší země sledovat své vysokoškolské vzdělání, pokud jste osoba interaktivní. Téměř každá etnická skupina je zastoupena v Kanadě tak to 'sa multikulturní společnosti. Jazyková bariéra není problém pro zahraniční studenty jako Kanada je považována svět 's vedoucí na jazykové vzdělávání.

Bakalářské studium Biologie a vědy o živé přírodě v Kanada - Veškeré informace o bakalářském studiu Biologie a vědy o živé přírodě v Kanada. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada zde!

1 Výsledky v Biologie a vědy o živé přírodě, Kanada Filter

Bakalář výtvarných umění v mezidisciplinárním umění: Life Studies

OCAD University
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Ve specializaci Life Studies můžete kombinovat praktickou studiovou práci a zkoumat předměty související se životem a živými věcmi. Uvidíte témata jako příroda, anatomie, tech ...

Čtěte více