BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Biologie v Nový Zéland - Zde naleznete bakalářské studium Biologie v Nový Zéland

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Biologické a vědy o živé přírodě je oblast vědy, která se zaměřuje na tělo a všechny funkce s ním spojené. Studenti si mohou vybrat, aby tříd, jako je anatomie, fyziologie, genetika, imunologie a toxikologie.

Nový Zéland je země nádherné a rozmanité přírodní krásy. Kiwi jsou nejen jedním z národních symbolů - dalšími jsou stříbrné list kapradiny a koru -, ale také jméno Novozélanďané obvykle nazývají. Zámořské studenti budou muset zaplatit plné školné a své životní náklady při studiu na Novém Zélandu instituce.

Bakalářské studium Biologie v Nový Zéland - Veškeré informace o bakalářském studiu Biologie v Nový Zéland. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Nový Zéland zde!

1 Výsledky v Biologie, Nový Zéland Filter

Bakalář Technologie potravin s vyznamenáním

Massey University
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Massey University je bakalář potravin technologie s vyznamenáním je jediný stupeň v Australasia, která kombinuje potravinářství, potravinářství a potravinářství. 75% našich ab ...

Čtěte více