BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Biotechnologie v Litva - Zde naleznete bakalářské studium Biotechnologie v Litva

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Absolventi bakalářského oboru biotechnologie budou mít znalosti o rozmanité spektrum témat, včetně fyziky, chemie, inženýrství a biologie. Důvodem je, že stupeň je zaměřen na využití živých organismů na vytváření nebo výrobky a služby, které mají hodnotu pro společnost.

Litevská republika je oficiální název země. To se nachází v severní části Evropy. Litva oceňuje vědy a techniky v jejich vzdělávacím systému velmi. Má základní aspekty primární, sekundární a terciární úrovní vzdělání. Litva je další vedoucí země v oblasti poskytování umění, vědy, techniky, jakož i technologických předmětů. Litva čelí několika výzvám v oblasti vysokoškolského vzdělávání v posledních letech, které vedly k vytvoření 20 vysokých škol ke zvýšení jeho dostupnosti.

Bakalářské studium Biotechnologie v Litva - Veškeré informace o bakalářském studiu Biotechnologie v Litva. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Litva zde!

1 Výsledky v Biotechnologie, Litva Filter

Bakalář v biotechnologii

Vytautas Magnus University
Bakalář
21 Srp 2020
<
Denní studium
<
4 roky
01 May 2020
Angličtina
Kampus

Program aplikuje vědecké a technické principy na živé organismy s cílem produkovat produkty a služby hodnotné pro společnost. Program inovativní kombinace teorie a aplikace po ...

Čtěte více