BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Biotechnologie v Omán - Zde naleznete bakalářské studium Biotechnologie v Omán

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Studenti, kteří mají rádi vědy a techniky může chtít, aby usilovaly o vzdělání v oblasti biotechnologie. Znalosti v této oblasti může vést k inovacím v oblasti biomedicíny, zemědělství a farmacii. Instrukce často zahrnuje jak aplikovaných kurzu a laboratorní experimenty.

Když potřebujete, aby prozkoumala Dálný východ a naučit se skvělé a bohaté arabské kultury, zaregistrujte se na vysoké škole nebo vysoké škole kurz v Ománu. Je to země s postavenými institucí, jako jsou univerzity Sultan Qaboos, University of Nziwa, a Dhofar University. Seznamte se naučit mnoho způsobů života v arabských při studiu v Ománu.

Bakalářské studium Biotechnologie v Omán - Veškeré informace o bakalářském studiu Biotechnologie v Omán. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Omán zde!

1 Výsledky v Biotechnologie, Omán Filter

Btech biotechnologie

Hindustan University
Bakalář
Čvc 2020
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Bio-technologie je velmi interdisciplinární předmět zahrnující biologické vědy, procesní inženýrství a technologie. Rozsah a aplikace subjektu jsou rozmanité, zahrnující synté ...

Čtěte více