Filter
Bakalářské studium
Bolívie Cochabamba Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Cochabamba - Zde naleznete magisterské studium v Cochabamba

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Nachází se mezi pohoří And a řeky Amazonky v Jižní Americe, Bolívie má překvapivě robustní systém vysokoškolského vzdělávání, které obsahuje jeden z nejstarších univerzit v západní polokouli. V uplynulých letech, vláda schválila legislativu zlepšit a standardizovat kvalitu výuky na univerzitách.

Tento stálý město v Bolívii je vynikající místo pro někoho prosazování své vzdělání. Být doma k populární univerzitě v San Simon, stejně jako ostatní vyšší vzdělávací ústavy, toto město je ideální pro studium.

Bakalářské studium v Cochabamba - Veškeré informace o bakalářské studiu v Cochabamba. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Cochabamba zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC

Vyškolit kvalifikované odborníky s vedením vysokokapacitní a vedení lidí, kteří jsou vedoucí vývoj Mnohonárodní stát Bolívie, s nadacemi a technických a teoretických znal ... [+]

mise

Vyškolit kvalifikované odborníky s vedením vysokokapacitní a vedení lidí, kteří jsou vedoucí vývoj Mnohonárodní stát Bolívie, s nadacemi a technických a teoretických znalostí v sociálním smyslu, což umožňuje poskytnout jejich rozhodujícím způsobem přispět při řízení, rozvoji a zavádění technologií tip, poskytující řešení zaměřené na současné i rostoucí potřeby země.

vyhlídka

Závod elektronického inženýrství na Technické univerzitě v soukromí kosmu orientované profesionální vůdce výcviku s dokonalosti, technické a kulturní, který je schopen na podporu výzkumu a zavazuje vývojové procesy trvalé význam. Také, závod je protagonista v transformaci vašeho prostředí, aby se dosáhlo zlepšení kvality života.... [-]

Bolívie Cochabamba
Únor 2020
španělština
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC

Profesionalizovat lidský kapitál do komerčních staveb s podnikatelským duchem, rozvoj schopností a dovedností ve svém prostoru, používat nabyté znalosti a nástroje; hleda ... [+]

mise

Profesionalizovat lidský kapitál do komerčních staveb s podnikatelským duchem, rozvoj schopností a dovedností ve svém prostoru, používat nabyté znalosti a nástroje; hledají komplexní a inovativní vývoj v komerčních a obchodních ploch.

vyhlídka

Být vedoucím profesního školení podnikatelů a inovátorů řešit vznikající problémy v komerčních a obchodních ploch.

Obecné cíle

Vyškolit odborníky na úrovni bakalářského, zaměřené na splnění sociálních požadavků a potřeb trhu práce, a to prostřednictvím intenzivních technických a vědeckých metodologií orientovaných plán, formulovat, analyzovat a provádění politik a strategií v oblastech, v rámci hospodářských odvětví, administrativní , finanční a obchodní; umožňuje čelit problémům na vysoce konkurenčním trhu.... [-]

Bolívie Cochabamba
Únor 2020
španělština
Denní studium
9 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině