BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Cochabamba - Zde naleznete magisterské studium v Cochabamba

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Nachází se mezi pohoří And a řeky Amazonky v Jižní Americe, Bolívie má překvapivě robustní systém vysokoškolského vzdělávání, které obsahuje jeden z nejstarších univerzit v západní polokouli. V uplynulých letech, vláda schválila legislativu zlepšit a standardizovat kvalitu výuky na univerzitách.

Tento stálý město v Bolívii je vynikající místo pro někoho prosazování své vzdělání. Být doma k populární univerzitě v San Simon, stejně jako ostatní vyšší vzdělávací ústavy, toto město je ideální pro studium.

Bakalářské studium v Cochabamba - Veškeré informace o bakalářské studiu v Cochabamba. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Cochabamba zde.

nalezené výsledky Filter

Stupeň v elektrotechnice

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC
Kampus Denní studium 10 semestry Únor 2020 Bolívie Cochabamba

Vyškolit kvalifikované odborníky s vedením vysokokapacitní a vedení lidí, kteří jsou vedoucí vývoj Mnohonárodní stát Bolívie, s nadacemi a technických a teoretických znalostí v sociálním smyslu, což umožňuje poskytnout jejich rozhodujícím způsobem přispět při řízení, rozvoji a zavádění technologií tip, poskytující řešení zaměřené na současné i rostoucí potřeby země.

Míra hospodářského inženýrství

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC
Kampus Denní studium 9 semestry Únor 2020 Bolívie Cochabamba

Profesionalizovat lidský kapitál do komerčních staveb s podnikatelským duchem, rozvoj schopností a dovedností ve svém prostoru, používat nabyté znalosti a nástroje; hledají komplexní a inovativní vývoj v komerčních a obchodních ploch.