BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Bolívie - Zde naleznete bakalařské studium v Bolívie!

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Nachází se mezi pohoří And a řeky Amazonky v Jižní Americe, Bolívie má překvapivě robustní systém vysokoškolského vzdělávání, které obsahuje jeden z nejstarších univerzit v západní polokouli. V uplynulých letech, vláda schválila legislativu zlepšit a standardizovat kvalitu výuky na univerzitách.

Bakalářské studium v Bolívie - Veškeré informace o bakalářském studiu v Bolívie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Bolívie zde.

nalezené výsledky Filter

Stupeň v elektrotechnice

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC
Kampus Denní studium 10 semestry Únor 2020 Bolívie Cochabamba

Vyškolit kvalifikované odborníky s vedením vysokokapacitní a vedení lidí, kteří jsou vedoucí vývoj Mnohonárodní stát Bolívie, s nadacemi a technických a teoretických znalostí v sociálním smyslu, což umožňuje poskytnout jejich rozhodujícím způsobem přispět při řízení, rozvoji a zavádění technologií tip, poskytující řešení zaměřené na současné i rostoucí potřeby země.

Míra hospodářského inženýrství

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC
Kampus Denní studium 9 semestry Únor 2020 Bolívie Cochabamba

Profesionalizovat lidský kapitál do komerčních staveb s podnikatelským duchem, rozvoj schopností a dovedností ve svém prostoru, používat nabyté znalosti a nástroje; hledají komplexní a inovativní vývoj v komerčních a obchodních ploch.

Sound inženýrský titul

Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC
Kampus Denní studium 10 semestry Únor 2020 Bolívie Colcapirhua Municipality

Posláním Engineering Zvuk je trénovat etické a sociálně zodpovědné profesionály, kteří jsou schopni analyzovat a pochopit současné problémy, využití fyzikálních-matematické základy s uměleckými a kulturními kritérii v podstatě výzkum a spolehlivých vědeckých a technických poznatků.