Filter
Bakalářské studium
Botswana Gaborone Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Gaborone - Zde naleznete magisterské studium v Gaborone

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Botswana se nachází v jižní Africe, a dosáhla významného pokroku v rozvoji jejího vysokoškolského systému. Objev diamantů podstatně zvýšit příjmy pro národ, a hodně z těchto příjmů byl proudil do zlepšení škol a vysokých škol.

Lidé v Gaborone mají více vysokoškolských certifikátů, než ostatní lidé v Botswaně. To je způsobeno různými institucemi k dispozici v tomto městě. University of Botswana je klíčem univerzity zde.

Bakalářské studium v Gaborone - Veškeré informace o bakalářské studiu v Gaborone. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Gaborone zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

AFDA

V AFDA uznáváme potřebu jedinečného vzdělání pro kariéru v kreativní ekonomice. V roce 2015 jsme oznámili Školu podnikatelských inovací a technologií AFDA; nový proud zam ... [+]

Přehled

V AFDA uznáváme potřebu jedinečného vzdělání pro kariéru v kreativní ekonomice. V roce 2015 jsme oznámili Školu podnikatelských inovací a technologií AFDA; nový proud zaměřený na rychlé změny v podnikání a technologii a který lépe připraví absolventy na příležitosti budoucnosti.

Škola podnikatelských inovací a technologie je navržena tak, aby vyškolela mladé kreativy, podnikatele a technologicky zdatné absolventy, aby se vypořádaly s rušivými příležitostmi, které budou i nadále měnit způsob, jakým podnikáme a vnímáme příležitost v dnešním světě.

Ve studijním programu BCom se studenti naučí:

Pochopit tržiště pro nové technologie založené začínající podnikatele v tvůrčím, médií a dalších průmyslových odvětvích. Pochopit, jak podnikání v oblasti nových technologií funkcí. Pochopit, jak využívat nové technologie v rušivých způsobů, jak získat oporu na trhu a konkurovat na novou úroveň kreativního průmyslu v sektorech médií, sportu a zábavy. Pochopte, jak spravovat peníze, aby byla zajištěna finanční stabilita jejich začínajících podniků Porozumět marketingu, aby zajistily, že jejich podnikatelský záměr dosahuje požadovaných trhy. Všechny programy AFDA se vzájemně integrují v různých bodech učebních osnov. Obraťte se na nejbližší školní areál a požádejte o konzultaci s vedoucím školy, přednášejícím BCom nebo členem týmu pro nábor pracovníků, kde projdete podrobnosti o učebních osnovách. Požadavky ... [-]
Botswana Gaborone
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině