Filter
Bakalářské studium
Brazílie Alfenas Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Alfenas - Zde naleznete magisterské studium v Alfenas

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

V Brazílii, tam jsou tři druhy krytí: Bakalářský - trvá mezi čtyři-šest roků dokončit a studenti mohou pracovat jako učitelé po ukončení čtyři roky výzkumu. Masters - během jednoho nebo dva roky dosáhnout, Doktorské / PhD - nejvyšší stupeň můžete studovat a trvá tři až čtyři roky dosáhnout. Tyto tři stupně volně korespondují s třemi cykly Boloňského procesu - Evropského systému vysokého školství. To znamená, že pokud jste dosáhli bakalářský titul na evropské univerzitě, měli byste být způsobilý dosáhnout Masters v Brazílii.

Bakalářské studium v Alfenas - Veškeré informace o bakalářské studiu v Alfenas. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Alfenas zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)

Kurz si klade za cíl připravit kompetentní a kreativní profesionály, kteří jsou schopni reagovat na potřeby trhu, což organizacím všech velikostí, aby byla úspěšná ve svý ... [+]

V průběhu

Průběh společnosti UNIFENAS, akademický Alfenas, je spojen s certifikačním kvality FGV programu. Titrace učitelů a odborných zkušeností, pedagogický projekt kurzu a infrastruktura kurzu jsou pečlivě analyzovány FGV týmu. Tento úspěch kurzu rady UNIFENAS, akademický Alfenas, signalizuje jeho excelenci a kvalitu! Akreditované instituce dosáhly vynikajících výsledků v testech uplatňovaných MEC (MŠMT) pro studenty vysokých škol za účelem měření kvality vzdělávacího procesu. V roce 2012, 88% z akreditované instituce získaly plný počet bodů, a 12% těch, kteří nebrali maximální skóre se nejvyšší skóre v jejich státech. K dosažení těchto výsledků je student připraven k pochopení vědeckých, technických, sociálních a ekonomických otázkách výroby a jeho řízení, s výhradou odstupňovaných úrovních rozhodovacího procesu a rozvíjet kvalitativní a řádné správy, odhalující asimilaci nových informačních a prezentaci duševní flexibilitu a adaptabilitu contextualized při řešení různých situací, přítomných nebo vznikajících v různých segmentech hracího pole správce. Je také připravena uznat problémy a navrhnout alternativní řešení, rozvíjet a realizovat kreativní a inovativní projekty, které by mohly vést k rozvoji organizace a společnosti samotné, jak to doporučuje v národních učebních osnov pro kurzy managementu.... [-]

Brazílie Alfenas
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Kombinované
8 - 8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině