BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Belo Horizonte - Zde naleznete magisterské studium v Belo Horizonte

Bakalářské tituly z akreditovaných vysokých škol a univerzit mohou být důležitými odrazový můstek k úspěšné kariéře.Nejběžnějším typem bakalářského programu je bakalářská 's stupně, obvykle získal po čtyřech letech úspěšného studia

V Brazílii, tam jsou tři druhy krytí: Bakalářský - trvá mezi čtyři-šest roků dokončit a studenti mohou pracovat jako učitelé po ukončení čtyři roky výzkumu. Masters - během jednoho nebo dva roky dosáhnout, Doktorské / PhD - nejvyšší stupeň můžete studovat a trvá tři až čtyři roky dosáhnout. Tyto tři stupně volně korespondují s třemi cykly Boloňského procesu - Evropského systému vysokého školství. To znamená, že pokud jste dosáhli bakalářský titul na evropské univerzitě, měli byste být způsobilý dosáhnout Masters v Brazílii.

Poměrně málo vysokými školami jsou umístěny v Belo Horizonte. Některé z významných univerzit a Brazílie, jako např. Faculdades Kennedy a Universidade Federal de Minas Gerais jsou založeny zde.

Bakalářské studium v Belo Horizonte - Veškeré informace o bakalářské studiu v Belo Horizonte. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Belo Horizonte zde.

nalezené výsledky Filter

Environmentální inženýrství

Universidade Vale do Rio Verde (UNINCOR)
Kampus Kombinované 10 - 20 semestry Březen 2020 Brazílie Belo Horizonte

Environmentální inženýrství Bakalářský kurz by měl vést k podmínkám pro Bachelor of Science v technice prostředí je schopen pochopit vědecké, technické, sociální a ekonomické produkce a její otázky řízení jako celek trvale udržitelného rozvoje.

Obchodní management

Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)
Kampus Kombinované Březen 2020 Brazílie Belo Horizonte

Vyškolit odborníky strategické vize a kritických systémů řízení, které jim umožní rozvíjet a řídit integrovaných projektů implementace systémů managementu, zahrnující kvality, životního prostředí, zdraví a bezpečnosti a společenské odpovědnosti.

Podávání

Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)
Kampus Denní studium 8 semestry Březen 2020 Brazílie Belo Horizonte

Stupeň ve vedení fakulty Arnaldo přináší základní hodnoty podnikání, inovací a vedení zaměřila na lidské bytosti.

Elektrotechnika

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)
Kampus Denní studium 10 semestry Březen 2020 Brazílie Belo Horizonte

Elektrodůstojníka aplikuje své odborné znalosti a metody v systémech zahrnujících elektřinu.

Obchodní management

Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)
Kampus Denní studium 8 semestry Březen 2020 Brazílie Belo Horizonte

Komplexní obsah, dynamický a zaměření na nejmodernějších postupů řízení, Kurz rozvíjí kritické myšlení, etických a společensky odpovědná.

Titul v oboru inženýrské geodézie

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)
Kampus Denní studium 4 roky Březen 2020 Brazílie Belo Horizonte

Slovo původně znamená měření a mapování vymezení pozemků. Nicméně, práce Inženýr Surveyor již není omezeno na zemědělská území, jejich pole je velmi široký.

V inženýrské absolvent

Faculdade de Engenharia de Minas Gerais (FEAMIG)
Kampus Kombinované 6 měsíce Březen 2020 Brazílie Belo Horizonte

Inženýrská kurz pro civilní FEAMIG se zaměřuje na procvičování stavební inženýr tím, že pracuje se znalostmi.

Ciências econômicas

Centro Universitário Una
Kampus Denní studium 4 najděte si doktorské studium práv Březen 2020 Brazílie Belo Horizonte

Modernas práticas da economia nacional e internacional. A inovação do curso de Ciências Econômicas Una é a harmônica junção entre disciplinas que capacitem os alunos profissionalmente associadas ao conhecimento teórico necessário para compreender o ambiente socioeconômico de uma empresa, região ou país.

Engenharia mecânica

Centro Universitário Una
Kampus Denní studium 5 roky Březen 2020 Brazílie Belo Horizonte

Formação em um dos maiores complexos de ensino da engenharia de Minas Gerais. O curso de Engenharia Mecânica Una - uma um centro universitário que acredita e investe diariamente em formação multidisciplinar para assegurar o seu futuro profissional, forma profissionais aptos a idealizar, projetar, fabricar, dar manutenção em máquinas, estruturas, equipamentos, instalações industriais, meios de transporte e processos industriais, bem como gerenciar e projetar linhas de produção.

Administração

Centro Universitário Una
Kampus Online forma Denní studium 4 najděte si doktorské studium práv Březen 2020 Brazílie Belo Horizonte + 1 více

O curso de Administração Una é reconhecido pelo MEC, e possui mais de 40 anos de excelência na formação de administradores, sendo reconhecido por sua excelência no processo de formação de líderes e gestores.