BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Campinas - Zde naleznete magisterské studium v Campinas

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Brazílie, oficiálně Brazilská federativní republika, je největší země v Jižní Americe a jak latinskoamerické oblasti. Je to svět 's pátou největší zemí, a to jak podle zeměpisné oblasti a počtem obyvatel, s více než 193 milionů lidí.

Campinas je populární město v Brazílii známý pro jeho kultury a cestovního ruchu. Nicméně, město bylo zapojeni i do jiných odvětví, jako nabízí vysokoškolské vybavení k jeho lidu. Instituce jako Unicamp a UNIP se zde nacházejí.

Bakalářské studium v Campinas - Veškeré informace o bakalářské studiu v Campinas. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Campinas zde.

nalezené výsledky Filter

Elektrotechnika

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)
Kampus Denní studium Březen 2020 Brazílie Campinas

Elektrodůstojníka pracuje ve zpracovatelském průmyslu obecně průmyslových odvětví, společností a výrobních podniků, přenos a distribuci elektřiny; do strojů a elektrických zařízení průmyslu; v podnicích působících v designu, instalaci a údržbu průmyslových elektrických systémů; ve společnostech působících v oblasti plánování a poradenství v oblasti energetické účinnosti, úspor energie, obnovitelných zdrojů energie; regulační agentury vnitrostátní elektrické soustavy; v podnicích a vědeckých a technologických výzkumných laboratořích. Také může působit samostatně ve společnosti či poradenství

Reklamní činnost a marketing

Pontifícia Universidade Católica de Campinas (PUC-CAMPINAS)
Kampus Kombinované 8 - 8 semestry Březen 2020 Brazílie Campinas

Reklamy a marketingu hřiště s důrazem na marketing, si klade za cíl první odbornou přípravu absolventů pro operace v pracovním úseku regionální reklamy. Z tohoto důvodu se předpokládá tuto novou kurikulární design, důraz se zaměřením na marketing, protože tohoto pohledu, stejně jako vhodnější současným požadavkům trhu práce, jejichž cílem je účinnější absorpci absolventů ze strany podnikatelských / průmysl. Výcvik orientovaný marketing otevírá řadu možností pro profesní činnosti, není omezen na předepisování současné osnovy, reklamním agenturám a médiím.

Ve strojírenství absolvent

Universidade Metodista de Piracicaba (UNIMEP)
Kampus Denní studium 5 roky Březen 2020 Brazílie Campinas

Strojní inženýr navrhuje a vyvíjí mechanických a tepelných systémů, jako motorů, strojů, zařízení, vozidel, systémů vytápění a chlazení, sestavy, operací, a kontroly kvality.