Filter
Bakalářské studium
Brazílie Governador Valadares Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Governador Valadares - Zde naleznete magisterské studium v Governador Valadares

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Brazílie, oficiálně Brazilská federativní republika, je největší země v Jižní Americe a jak latinskoamerické oblasti. Je to svět 's pátou největší zemí, a to jak podle zeměpisné oblasti a počtem obyvatel, s více než 193 milionů lidí.

Bakalářské studium v Governador Valadares - Veškeré informace o bakalářské studiu v Governador Valadares. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Governador Valadares zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Nový kurz společnosti Univale inovace ve všech aspektech týkajících se tvorby této odborné zásadní význam pro hospodářské a finanční podporu naší země. ... [+]

Nový kurz společnosti Univale inovace ve všech aspektech týkajících se tvorby této odborné zásadní význam pro hospodářské a finanční podporu naší země. Vedle strategické školení a stávajících etiky, připravuje studenty k rozvoji komplexní vizi, stejně jako inovativní a udržitelné HR, marketingu, výroby, logistiky, spravedlnosti a kvality, nový kurz je dodáván s velkým odstupem dát důraz v oblasti financí, hlavní zúžení existující ve společnosti a projekty v Brazílii. To znamená, že nový profesionální správa bude schopen detekovat, než ostatní, hlavní překážky pro podnikání nebo projektu, stejně jako akt navrhuje model nového vedení, štíhlejší, efektivní, inovativní a ziskový.... [-]

Brazílie Governador Valadares
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Kombinované
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Průběh elektrotechnická Univale nabízí moderní chemie laboratoře, fyziky, elektroniky, materiálů a elektrická měření, elektrické stroje, průmyslové přístrojové vybavení, ... [+]

elektrotechnika

Průběh elektrotechnická Univale nabízí moderní chemie laboratoře, fyziky, elektroniky, materiálů a elektrická měření, elektrické stroje, průmyslové přístrojové vybavení, automatizace, technické kreslení a výpočetní a informační techniky.

Od 1. třetina studentů předkládání projektů v akademickém obchodu, se koná každoročně, vedoucí vědeckých článků. Výzkum a ukončení práce kurzu jsou uznávány různými společnostmi, vytváření vzdělávacích výstroje, které zlepšují výrobní procesy. Vedeni učitelé, studenti také provádět terénní komunitní projekty v chudých subjektů v regionu.

profesní profil ... [-]
Brazílie Governador Valadares
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině