Filter
Bakalářské studium
Brazílie Joinville Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Joinville - Zde naleznete magisterské studium v Joinville

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Brazílie je v současnosti mezi 20 nejvýkonnějších zemí z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Není moc jazyková bariéra, protože většina kurzů je v portugalském jazyce.Brazílie má 50 veřejných a 80 soukromých vysokých škol

Tento stav ponechává studenty s širokým výběrem z čeho vybírat, pokud jde o vzdělávacích institucí. To má více než sto vzdělávacích center, které jsou známé po celé Brazílii. Státní a federální University of Santa Catarina, stejně jako ostatní vysoké školy, se nacházejí v tomto stavu.

Bakalářské studium v Joinville - Veškeré informace o bakalářské studiu v Joinville. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Joinville zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Kurz Production Engineering Univille spojuje znalost obchodní, ekonomika a strojírenství. ... [+]

O PRŮBĚHU Kurz Production Engineering Univille spojuje znalost obchodní, ekonomika a strojírenství. Student je připraven pro plánování, nasazení a správu výrobních systémů, podporovat zlepšenou produktivitu podniku. Výrobní inženýr zabývající se designem, proveditelnosti a užitné zboží provozu, je zásadní kus v průmyslových odvětvích a společnostech.

Titrace: Výrobní inženýr

Trvání: 5 let

Záchvat: Ráno nebo Noční

Oblasti praxe

Předmět podnikání:

Výrobního procesu; Průmyslové řízení; Řízení kvality; Statistická kontrola procesů.

Někteří obsah, který budete studovat:

V... [-]
Brazílie Joinville
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Forma kritických občanů a etický postoj, ve kterém vyzývá podnikatelského ducha každý akademický. ... [+]

O PRŮBĚHU Forma kritických občanů a etický postoj, ve kterém vyzývá podnikatelského ducha každý akademický. Přispívá k jeho roli při vytváření, řízení a správu organizačních systémů. Umožňuje akademické cvičení profesionální funkce pro udržitelný rozvoj při sledování neustálé změny na trhu.

Titrace: Bakalářské

Trvání: 4 roky

Záchvat: Ráno nebo Noční

Profesní profil:

Umožňuje akademický porozumění vědecké, technické, sociální a ekonomické produkce a řízení. Stimuluje osobní / profesionální důvěru pro rozhodování, odpovídající vývoji a řízení kvality.

Podněcuje asimilaci nových informací, které tvoří flexibilní, s možností adaptability v různých správce profesních oborů profesionálů.... [-]

Brazílie Joinville
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině