Filter
Bakalářské studium
Brazílie Marília Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Marília - Zde naleznete magisterské studium v Marília

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

V Brazílii, tam jsou tři druhy krytí: Bakalářský - trvá mezi čtyři-šest roků dokončit a studenti mohou pracovat jako učitelé po ukončení čtyři roky výzkumu. Masters - během jednoho nebo dva roky dosáhnout, Doktorské / PhD - nejvyšší stupeň můžete studovat a trvá tři až čtyři roky dosáhnout. Tyto tři stupně volně korespondují s třemi cykly Boloňského procesu - Evropského systému vysokého školství. To znamená, že pokud jste dosáhli bakalářský titul na evropské univerzitě, měli byste být způsobilý dosáhnout Masters v Brazílii.

Město má několik univerzit a vysokých škol, které nabízejí různé kurzy, včetně medicíny příbuzném, ve škole známé jako Faculdade de Medicina de Marilia. Veřejné i soukromé instituce zde působí.

Bakalářské studium v Marília - Veškeré informace o bakalářské studiu v Marília. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Marília zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Universidade de Marília (UNIMAR)

UNIMAR management Kurz začal v lednu 1974 s posláním podporovat integrální tvorbu profesionální, což mu umožňuje řídit organizací ze systémového pohledu, příprava etické ... [+]

Průběh

UNIMAR management Kurz začal v lednu 1974 s posláním podporovat integrální tvorbu profesionální, což mu umožňuje řídit organizací ze systémového pohledu, příprava etické podnikatele, sociálně odpovědné a zavazuje k kontinuální vzdělávání.

Career

Profesionální odborná příprava správy zaručuje globální vizi a specifické znalosti podnikatelského světa, které mu umožní jednat v následujících oblastech: management, poradenství či poradenství; obchodní, průmyslové, finanční, agropastoral, služby - banky, finanční atd.; nemocnice, kliniky, laboratoře a farmaceutických společností; družstva; výuku oblasti; společností a vládních agentur: federální, státní a obecní; pohostinství a cestovní ruch. V tomto smyslu můžeme vidět, že řízení kariéry je dynamická, což vám umožní přidat neustále nová pole. Přítomnost management profesionální, ať už v průmyslu, a to ve finančních institucích, je ještě v obchodě, může být přínosem, že organizace potřebuje vyhrát.... [-]

Brazílie Marília
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině