Filter
Bakalářské studium
Brazílie Mogi das Cruzes Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Mogi das Cruzes - Zde naleznete magisterské studium v Mogi das Cruzes

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Některé z nejlepších univerzit v Latinské Americe se sídlem v Brazílii, v zemi, která má více než 2000 vysokých škol. Vysoké školy v Brazílii lze rozdělit do následujících skupin: federální vláda spravovaných univerzity, Státní vláda řídila vysokými školami; obecní vládě podařilo univerzit a soukromých vysokých škol.

Mogi das Cruzes je důležité, aby školství v Brazílii. To má řadu vyšších vzdělávacích institucí, že opatrnosti pozoruhodných lidí v zemi. Klíčovou institucí je zde Universidade de Mogi das Cruzes.

Bakalářské studium v Mogi das Cruzes - Veškeré informace o bakalářské studiu v Mogi das Cruzes. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mogi das Cruzes zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Universidade Braz Cubas (UBC)

Umožňuje studentům studovat, výprava, kontrola a dohled na výstavbu domů a budov, silnic, mostů, tunelů, instalaci a provoz hydraulických vodovodů a kanalizace. ... [+]

Umožňuje studentům studovat, výprava, kontrolu a dohled nad výstavbou domů a budov, silnic, mostů, tunelů, instalaci a provoz vodovodů a čistíren odpadních vod, zajištění bezpečnosti, spolehlivosti a životnosti projektu. Dá se říci, že existují dva stavební inženýr pracoviště: jeho kancelář a práce na staveništi.

Civilní inženýr je ten, který se věnuje staveb, zda budovy, mosty, domy, vodní sítě, tunely, viadukty, a může pracovat ve stavebnictví kanceláří, továren, stavební firmy, veřejné služby, konkrétní instituce, rozvojové banky a investice

[-]
Brazílie Mogi das Cruzes
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade Braz Cubas (UBC)

Kurz Production Engineering je kurz, který poskytuje nejširší škálu aplikací možných odborníků, protože umožňuje profesionální výrobní inženýr působí v různých segmentech ... [+]

Kurz Production Engineering je kurz, který poskytuje nejširší škálu aplikací možných odborníků, protože umožňuje profesionální výrobní inženýr působí v různých segmentech trhu. Mezi předměty studovaných jsou strojírenství, procesů, řízení, kvality a mnoha dalších oblastech znalostí, které vám umožňují větší flexibilitu, zajistit, aby profesionální širokou oblast odborných znalostí.

Všichni výrobci spotřebního zboží a služeb, mají schopnost mít profesionální této oblasti jednající ve svých jednotkách. Výrobní inženýr může pracovat v žádném segmentu společnosti, který je zodpovědný za různých činností, což znamená velkou zaměstnatelnost.... [-]

Brazílie Mogi das Cruzes
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
10 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině