BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Natal - Zde naleznete magisterské studium v Natal

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Brazílie, oficiálně Brazilská federativní republika, je největší země v Jižní Americe a jak latinskoamerické oblasti. Je to svět 's pátou největší zemí, a to jak podle zeměpisné oblasti a počtem obyvatel, s více než 193 milionů lidí.

Kromě historických památek, přírodních oblastí a velkých pláží, Natal má vysoké třídy univerzit a vysokých škol. Pozoruhodné nich jsou Mezinárodní institut pro neurovědy Natal a Federální univerzita Rio Grande do Norte.

Bakalářské studium v Natal - Veškeré informace o bakalářské studiu v Natal. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Natal zde.

nalezené výsledky Filter

Podávání

Centro Universitário Facex (UNIFACEX)
Kampus Denní studium 8 semestry Březen 2020 Brazílie Natal

Posláním UNIFACEX Správa kurzu je vyškolit odborníky schopné řízení organizací ve světle proměn spojených v současnosti.

Účetní vědy

Centro Universitário Facex (UNIFACEX)
Kampus Denní studium 8 semestry Březen 2020 Brazílie Natal

Účetní hřiště UNIFACEX University Center má jako svůj hlavní cíl, poskytnout studentům všeobecné a humanistické kultury.

Podávání

Centro Universitário do Rio Grande do Norte (UNI-RN)
Kampus Kombinované 7 semestry Březen 2020 Brazílie Natal

Stupeň v oboru Business Administration, prostřednictvím svého všeobecného vzdělání, budou mít možnost jednat v následujících oblastech: finance, logistika, marketing, řízení lidských zdrojů, strategie, výroba a materiálů, které nejsou zapomínají, že jejich odborné znalosti v těchto oblastech bude věnována kontinuitě studie pomocí přísného vysokoškolské či širším slova smyslu.