Filter
Bakalářské studium
Brazílie Pouso Alegre Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Pouso Alegre - Zde naleznete magisterské studium v Pouso Alegre

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Brazílie je v současnosti mezi 20 nejvýkonnějších zemí z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Není moc jazyková bariéra, protože většina kurzů je v portugalském jazyce.Brazílie má 50 veřejných a 80 soukromých vysokých škol

Bakalářské studium v Pouso Alegre - Veškeré informace o bakalářské studiu v Pouso Alegre. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Pouso Alegre zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Universidade do Vale do Sapucaí (UNIVÁS)

Kurz účetnictví věd UNIVAS tvoří bakalář účetnictví od roku 2002, vysoce kvalifikovaní a požadoval na trhu. ... [+]

Proč účetnictví na UNIVAS?

Kurz účetnictví věd UNIVAS tvoří bakalář účetnictví od roku 2002, vysoce kvalifikovaní a požadoval na trhu. On byl v hlavní roli Student Guide nejlepších univerzit v roce 2014, 2013 a 2012. To má tým učitelů, mistrů a lékařů, odborníků s rozsáhlými zkušenostmi v různých oblastech účetnictví, daní, učení a marketingu.

Na důkaz CFC dostatečnost zkoušku - Spolkový účetní rada, průměrná schválení UNIVAS studentů vyšší než 80% v posledních dvou letech, zatímco celostátní průměr je přibližně 42%. Tento výsledek svědčí o kvalitě samozřejmě!

Účetní je citován jako jazyk podnikání. Naučte Účetnictví v UNIVAS a zvládnout tento jazyk, protože je to přes to, že firmy, zákazníci, dodavatelé, banky, investoři a dialog stát, výměnu informací a především učinit důležité rozhodnutí a nezbytná pro rozvoj vnitrostátní a mezinárodní ekonomiky.... [-]

Brazílie Pouso Alegre
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Kombinované
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině