Filter
Bakalářské studium
Brazílie Presidente Prudente Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Presidente Prudente - Zde naleznete magisterské studium v Presidente Prudente

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Brazílie, oficiálně Brazilská federativní republika, je největší země v Jižní Americe a jak latinskoamerické oblasti. Je to svět 's pátou největší zemí, a to jak podle zeměpisné oblasti a počtem obyvatel, s více než 193 milionů lidí.

Město dostalo své jméno bývalého prezidenta Prudente de Morais. To má několik univerzit a vysokých škol, jako je integrované Sesi a senai, které nabízejí širokou škálu kurzů.

Bakalářské studium v Presidente Prudente - Veškeré informace o bakalářské studiu v Presidente Prudente. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Presidente Prudente zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Tituly
Místo
Brazílie
Presidente Prudente
Typ studia
Tempo
Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)

Prohlídka vyniká některé profesní dovednosti jsou lepší, cílené a řídil kurz Unoeste jako vůdčí schopnosti, dobrých lidských vztahů, jasnost v organizaci a provoz nápadů ... [+]

Prohlídka vyniká některé profesní dovednosti jsou lepší, cílené a řídil kurz Unoeste jako vůdčí schopnosti, dobrých lidských vztahů, jasnost v organizaci a provoz nápadů a logického myšlení. Během studia, bude akademický být v kontaktu s disciplínami, jako je antropologie, historie, zeměpisu, sociologie, Potraviny a nápoje, cestovní ruch plánování, ubytovacích zařízení, doprava, cestovní kancelář, mezi ostatními. Specialista cestovní ruch podporuje, organizuje a plánuje výlety, akce a volný čas a obchodní aktivity. A může působit na plavby, rekreační střediska, hotely, byty, cestovní kanceláře, organizování akcí, letecké společnosti, zábavních parků, eko-turismu, dobrodružnou turistiku, poradenství, zábavních a rekreačních aktivit, konferenční plánování a úmluv, orgánů veřejnost, mezi mnoho jiných možností. Absolvování Unoeste nabízí praktické lekce, technických cest, měrné laboratoře hosting, potraviny a nápoje a počítač, stejně jako Junior Company, která umožňuje studentům různé školení.... [-]

Brazílie Presidente Prudente
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině