BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Presidente Prudente - Zde naleznete magisterské studium v Presidente Prudente

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Brazílie, oficiálně Brazilská federativní republika, je největší země v Jižní Americe a jak latinskoamerické oblasti. Je to svět 's pátou největší zemí, a to jak podle zeměpisné oblasti a počtem obyvatel, s více než 193 milionů lidí.

Město dostalo své jméno bývalého prezidenta Prudente de Morais. To má několik univerzit a vysokých škol, jako je integrované Sesi a senai, které nabízejí širokou škálu kurzů.

Bakalářské studium v Presidente Prudente - Veškeré informace o bakalářské studiu v Presidente Prudente. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Presidente Prudente zde.

nalezené výsledky Filter

Turistika stupeň

Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)
Kampus Denní studium 6 semestry Březen 2020 Brazílie Presidente Prudente

Prohlídka vyniká některé profesní dovednosti jsou lepší, cílené a řídil kurz Unoeste jako vůdčí schopnosti, dobrých lidských vztahů, jasnost v organizaci a provoz nápadů a logického myšlení.