Filter
Bakalářské studium
Brazílie Ribeirao Preto Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Ribeirao Preto - Zde naleznete magisterské studium v Ribeirao Preto

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Brazílie, oficiálně Brazilská federativní republika, je největší země v Jižní Americe a jak latinskoamerické oblasti. Je to svět 's pátou největší zemí, a to jak podle zeměpisné oblasti a počtem obyvatel, s více než 193 milionů lidí.

Toto město má univerzity, vysoké školy a fakulty, které poskytují vysokoškolské zařízení. Studenti mají na výběr ze široké škály těchto institucí. Pozoruhodné nich patří Centro Universitario Moura Lacerda, Facauldade Reges, Universidade Paulista a mnoho dalších.

Bakalářské studium v Ribeirao Preto - Veškeré informace o bakalářské studiu v Ribeirao Preto. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Ribeirao Preto zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Universidade de Ribeirão Preto 

Mezinárodní vztahy Průběh Unaerp je strukturována tak, aby přípravu odborníků schopných analyzovat, integrovaným způsobem, politické, ekonomické, obchodní, kulturní, huma ... [+]

Samozřejmě s nejlepšími známkami, Concept 5 v hodnocení MEC 1. Průběh Ribeirão Preto a regionu a 12. samozřejmě Sao Paulo, mezi soukromými institucemi, v souladu s RUF v roce 2015. Studenti mezinárodních vztahů Unaerp činit alespoň 100 hodin tréninku a 100 hodin doplňkových činností, které mají rozšířit své znalosti a úplné dokončení studia. Partnerství s více než 500 registrovaných institucí a podporuje studenty sledovat příležitosti v Brazílii i v zahraničí. technické návštěvy a akademické výlety monitorované učitelů v Evropě a Latinské Americe. mimoškolní aktivity, jako jsou technické návštěvy, přednášek, sympozií, vědecký výzkum, kulturní akce, mezi ostatními. Unaerp stará poskytnout studentům kvalitní akademického života, zachování jejích dvou areálů určených pro sociální a kulturní koexistence, s kompletní infrastrukturou, s několika službami, které poskytují komfort a dostupnost v oblastech, pro volný čas, sport, soužití a široký přístup ke sběru knihovna a on-line databáze. ... [-]
Brazílie São Paulo Ribeirao Preto
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Kombinované
4 - 4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině