BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Salvador - Zde naleznete magisterské studium v Salvador

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Brazílie nabízejí vyšší vzdělání, které je částečně financována pro ty studenty, kteří chtějí pokračovat v hlubší vzdělání. Musí být ve věku mezi 18 a 35 let. Tento vysokoškolský systém umožňuje studentům učit se praktické dovednosti, které jim umožní čelit výzvám 21. století.

Toto město má několik jazykových škol, které umožní jak místní obyvatelé a cizinci podílet ve studiu efektivně. Jeden chce urychlit jeho vzdělání se mohou přihlásit v různých klíčových institucí, jako je Federální univerzity v Bahia, Salvador University a Katolická univerzita v Salvadoru.

Bakalářské studium v Salvador - Veškeré informace o bakalářské studiu v Salvador. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Salvador zde.

nalezené výsledky Filter

Engenharia civil

ÁREA1
Kampus Denní studium 5 roky Kontaktuj školu Brazílie Salvador

Imagine-se planejando a construção de um edifício revolucionário, de uma ponte que vai virar atração turística ou de uma nova plataforma para extração de petróleo. Por onde você começaria? Qual seria o objetivo do projeto? Qual seria o melhor material para usar? Não conseguiu achar todas as respostas, mas tem muita vontade de colocar as suas ideias em prática?

Engenharia da computação

ÁREA1
Kampus Denní studium 5 roky Březen 2020 Brazílie Salvador

A Engenharia da Computação é a área responsável pelo desenvolvimento e construção de computadores, periféricos, hardware e software. Além disso, o profissional formado nessa área pode elaborar projetos para diversos ramos que necessitem da tecnologia.