Filter
Bakalářské studium
Brazílie Sorocaba Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Sorocaba - Zde naleznete magisterské studium v Sorocaba

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Brazílie, oficiálně Brazilská federativní republika, je největší země v Jižní Americe a jak latinskoamerické oblasti. Je to svět 's pátou největší zemí, a to jak podle zeměpisné oblasti a počtem obyvatel, s více než 193 milionů lidí.

Přemýšlíte o studiu v Sorocaba? Toto město má různé soukromé a státní vlastnictví univerzity a vysoké školy, kde se můžete zapsat na diplom a studijních oborů. Některé z nich jsou společné univerzita Sorocaba, Právnická fakulta Sorocaba, University of lékařské a zdravotnické vědy a mnoho dalších.

Bakalářské studium v Sorocaba - Veškeré informace o bakalářské studiu v Sorocaba. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Sorocaba zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Universidade de Sorocaba (UNISO)

Kurz Komunikace, major v reklamě, si klade za cíl přípravu odborníků a výzkumných pracovníků, kteří jednají v transformačním způsobem v několika současných komunikačních ... [+]

Kurz Komunikace, major v reklamě, si klade za cíl přípravu odborníků a výzkumných pracovníků, kteří jednají v transformačním způsobem v několika současných komunikačních scénářů, připravené k vývoji, výrobě a realizovat reklamní kampaně a komunikační projekty pro rozvoj a podporu image produkty a služby.

Praxe pole Professional v reklamě je vyškolen a stimuloval jak akademickou kariéru jako výzkumník a učitel, a za práci v různých oblastech reklamního trhu práce, jako jsou: služby, plánování, výzkum, média, kreativní a výroby. Reklamu může také působit v odvětví marketingové komunikace průmyslových organizací, obchodní, poskytování služeb a v médiích, stejně jako jednání v různých digitálních komunikačních systémech, jako je digitální televize, internetu, mobilní systém a mobilních systémů vysílání komunikace. ... [-]
Brazílie Sorocaba
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
8 - 12 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade de Sorocaba (UNISO)

Snaží se vyhovět potřebám konkurenčním profesionálních trhu, který nabízí solidní teoretický základ s aplikací na každodenní realitu podniků pro globální správce rozvoje. ... [+]

Snaží se vyhovět potřebám konkurenčním profesionálních trhu, který nabízí solidní teoretický základ s aplikací na každodenní realitu podniků pro globální správce rozvoje.

Praxe pole To se skládá z mnoha různých typů podniků, od tradičních průmyslových odvětví a finančního sektoru, obchodních podniků, poskytování služeb pro veřejný sektor.

Diferenciál Průběh ředitelů má tradici 47 let, tvoří studenty Sorocaba a region od roku 1966. V současné době je kurz s nejvyšším počtem studentů z Uniso a také v regionu, má více než 1800 studentů a fakulty vysoce kvalifikované s 72% Masters a lékařů na zaměstnance, výrazně nad minimálními požadavky MEC. Kromě povinného stáže, bude mít příležitost rozvíjet a žít sociální konstrukce znak, a to prostřednictvím opatření v nevládních organizací nebo subjektů. ... [-]
Brazílie Sorocaba
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině