BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Sorocaba - Zde naleznete magisterské studium v Sorocaba

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Brazílie, oficiálně Brazilská federativní republika, je největší země v Jižní Americe a jak latinskoamerické oblasti. Je to svět 's pátou největší zemí, a to jak podle zeměpisné oblasti a počtem obyvatel, s více než 193 milionů lidí.

Přemýšlíte o studiu v Sorocaba? Toto město má různé soukromé a státní vlastnictví univerzity a vysoké školy, kde se můžete zapsat na diplom a studijních oborů. Některé z nich jsou společné univerzita Sorocaba, Právnická fakulta Sorocaba, University of lékařské a zdravotnické vědy a mnoho dalších.

Bakalářské studium v Sorocaba - Veškeré informace o bakalářské studiu v Sorocaba. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Sorocaba zde.

nalezené výsledky Filter

Reklamní činnost a marketing

Universidade de Sorocaba (UNISO)
Kampus Denní studium 8 - 12 semestry Březen 2020 Brazílie Sorocaba

Kurz Komunikace, major v reklamě, si klade za cíl přípravu odborníků a výzkumných pracovníků, kteří jednají v transformačním způsobem v několika současných komunikačních scénářů, připravené k vývoji, výrobě a realizovat reklamní kampaně a komunikační projekty pro rozvoj a podporu image produkty a služby.

Správa

Universidade de Sorocaba (UNISO)
Kampus Denní studium 8 semestry Březen 2020 Brazílie Sorocaba

Snaží se vyhovět potřebám konkurenčním profesionálních trhu, který nabízí solidní teoretický základ s aplikací na každodenní realitu podniků pro globální správce rozvoje.