BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Pernik - Zde naleznete magisterské studium v Pernik

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Bulharsko existuje již více než 13 století v Evropě, spojující východ a západ. Zahraniční studenti snadno vejde do bulharské kulturní společnosti a užít si život plný vzrušení, zábavy a kreativity.

Bakalářské studium v Pernik - Veškeré informace o bakalářské studiu v Pernik. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Pernik zde.

nalezené výsledky Filter

Bachelor in Green Energetics

European Polytechnical University
Kampus Denní studium Říjen 2019 Bulharsko Pernik

Bakalářský program Green Energetics je inženýrský program zaměřený na oblast životního prostředí zaměřený na prioritní oblasti energetiky - energetickou účinnost a alternativní zdroje energie se sníženými emisemi pro tzv. Udržitelný rozvoj.

Bakalář v aplikované informatice

European Polytechnical University
Kampus Denní studium Říjen 2019 Bulharsko Pernik

Specifickým cílem programu je poskytnout studentům znalosti, dovednosti, návyky, postoje a hodnoty týkající se moderních rychle se rozvíjejících počítačových systémů a softwarových technologií. Pro dosažení větší mobility absolventů bakalářského studia je kladen důraz na kombinaci klasických znalostí a praktických dovedností.

Bakalář ve stavebnictví

European Polytechnical University
Kampus Denní studium Říjen 2019 Bulharsko Pernik

Stavební inženýrství je jednou z nejoblíbenějších a uznávaných specialit ve vyspělých tržních ekonomikách. Poskytuje profesionály pro všechny stavební a administrativní subjekty - inženýrství, konstrukce, poradenství a odborné poradenství, obecní a vládní orgány.