Filter
Bakalářské studium
Bulharsko Sofia Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Sofia - Zde naleznete magisterské studium v Sofia

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Bulharsko vysokoškolské vzdělání poskytuje studentům s výukou úvěru, jakož i další dotované jídla, zatímco se učí ve vysokoškolských institucích. Poté, co student ukončil svá studia, on nebo ona může vstoupit do korporátního světa s kvalifikací získaných z vysokoškolského vzdělávání.

Sofia je hlavní a největší město v Bulharsku, má řadu prestižních vyšších vzdělávacích center, které jsou uznávány po celém světě. Univerzity a vysoké školy zapsáni tisíce studentů ročně, aby se přizpůsobila vysokou poptávku po vzdělání. Saint Clement Ohrid Sofijské univerzitě je velmi pokládaný zde.

Bakalářské studium v Sofia - Veškeré informace o bakalářské studiu v Sofia. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Sofia zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

VUZF University

Program Vzdělávání na VUZF University se vyznačuje studiem klasických disciplín a zároveň uplatňováním moderních metod výuky a interdisciplinárního přístupu. Poskytuje se ... [+]

DůležitéVšechny programy jsou nabízeny na plný úvazek, na částečný úvazek a na dálku. Žádné věkové požadavky.Vstupné po celý rok.AkreditaceBritská a bulharská akreditaceEU a mezinárodně uznávaný diplomO programu

Program Vzdělávání na VUZF University se vyznačuje studiem klasických disciplín a zároveň uplatňováním moderních metod výuky a interdisciplinárního přístupu.

Poskytuje se nový pohled na financování organizací, včetně znalostí z oblasti podnikové psychologie, studování úlohy IT systémů a lidského faktoru pro úspěšné finanční řízení.

Klíčové kompetence

Absolventi budou:

znát principy finančního řízení;mít znalosti o tom, jak investovat a úspěšně spravovat finanční fondy;mít kompetence analyzovat finanční výsledky a přijímat správná manažerská rozhodnutí;být si vědom principů fungování finančních trhů.Realizace... [-]
Bulharsko Sofia
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině