Filter
Bakalářské studium
Dánsko Aalborg Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Obchodní podnikání v Dánsko - Aalborg - Zde naleznete bakalářské studium Obchodní podnikání v Dánsko - Aalborg

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Studenti, kteří by chtěli pracovat ve světě obchodu by měl velmi zvážit přijetí ekonomických studií. Tento akademický program pomůže studentům rozvíjet své dovednosti v oblasti řízení zaměstnanců, money management, marketing, vedení a podnikatelské etiky.

Navzdory své malé populace, Dánsko řadí k světově 's nejvíce inovativní zemí díky silným důrazem na výzkum a kvalitního vzdělávání. Budete také studovat v bezpečné, přátelské a inovacích prostředí.

Aalborg je průmyslové město v Severní Jutsko, Dánsko. Má hlava počet více než 100.000 obyvatel. Aalborg je také nazýván univerzitní město, protože je má 3 univerzit a vysokých škol, jejichž studenti 2 lidu účty pro velké procento z celkové populace ve městě.

Bakalářské studium Obchodní podnikání v Dánsko - Aalborg - Veškeré informace o bakalářském studiu Obchodní podnikání v Dánsko - Aalborg Ušetřete čas a kontaktujte školu v Dánsko - Aalborg zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Další studijní možnosti {v zemi}

1 Výsledky v Obchodní podnikání, Aalborg

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
University College of Northern Denmark

Jste nadšení z mezinárodního obchodu na vyšší úrovni? Chtěli byste také získat znalosti a kompetence, které vám umožní profesionálně a nezávisle zvládnout pracovní úkoly ... [+]

Jste vášnivý mezinárodní obchod na vyšší úrovni? Chtěli byste také získat znalosti a kompetence, které vám umožní profesionálně a nezávisle zvládnout pracovní úkoly spojené s mezinárodním obchodním úsilím na trzích? Pak si přečtěte!

Profesní bakalářský titul v mezinárodním prodeji

O programu

Profesní bakalářský studijní program v mezinárodním prodeji

MarketingLogistikaZákonŘízeníEkonomika

Na základě volitelných předmětů budete mít velký vliv na váš profesionální profil. V souvislosti s praxí a závěrečným bakalářským projektem můžete ještě více ovlivnit váš profil.

Specializace v Africe - stane se prvním hnacím strojem!... [-]

Dánsko Aalborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině