BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Catering - Zde naleznete bakalářské studium Catering

Bakalářský titul, který lze získat asi tři až čtyři roky denního studia, může pomoci mnoho jedinců dosáhnout jejich vzdělávací cíle. Vydělávat bakalářský titul může také zlepšit žádoucí dovednosti na pracovišti a aby absolventi velmi toužil mezi zaměstnavateli na dokončení studia.

Zúčastněné osoby mohou se ptát, co je bakalářský v Catering? Tento studijní program poskytuje studentům znalosti a základní dovednosti, které potřebují najít kariéru v oblasti stravování a pohostinství potravin. Třídy v tomto programu typicky zahrnují témata jako například rozpočtu, vůdčí schopnosti, marketing, řízení zásob a najímání. Po absolvování by studenti měli mít možnost koordinovat úkoly day-to-day potřebné ke spuštění cateringovou službu, restauraci nebo jiné potraviny pohostinství provozovnu.

Příjem bakaláře ve stravovacích zařízeních může být velmi prospěšné pro absolventy.Tento program učí absolventy mít přístup k účinným dovednosti řízení času, aby dal jejich nejlepší úsilí do své práce, a jak dobře spolupracovat s ostatními. Tyto dovednosti jsou nezbytné pro vyniknout i mimo pracoviště.

Mnoho škol nabízí bakalářské programy ve stravovacích zařízeních, přesto každá škola bude mít různé náklady spojené s jejich programem. Z tohoto důvodu by studenti měli Výzkumný potenciál škol důkladně, aby se plně pochopit o ceně programu předtím, než začnou tříd.

Jedinci, kteří získají bakalářský titul ve stravovacích zařízeních se dobře hodí pro kariéru v potravinářském provozu, řízení restaurace, pohostinství a kuchyně marketingu. Absolventi mohou být schopni najít uplatnění jako manažeři stravovacích, manažery restauraci nebo asistenty manažerů, najímání koordinátory pro potravinářský provozoven služeb a pohostinství spolupracovníky.Vydělávat tento stupeň také poskytuje absolventům, kteří chtějí pokračovat ve svém vzdělávání s předpokladem znalosti, které potřebují k požádat o magisterského studijního programu.

Chcete-li se dozvědět více o získání bakalářského titulu ve stravovacích zařízeních, hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

3 Výsledky v Catering Filter

BSc Cestovní ruch a stravování

University of Pécs
BSc
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Jak je všeobecně známo, v posledních desetiletích se cestovní ruch stala jedním z největších a nejrychleji rostoucích ekonomických odvětví na světě. Jak zdůrazňuje Světová org ...

Čtěte více

Bakalář v cestovním ruchu a stravování

Budapest Metropolitan University
BA
<
Denní studium
<
8 semestry
Angličtina
Kampus

Tento bakalářský program nabízí důkladnou orientaci ve všech důležitých předmětech a tématech v cestovním ruchu a stravování. Program je opravdu jedinečný, protože nabízí řadu ...

Čtěte více

Bakalářský v hotelu a stravování managementu (vyznamenání)

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT)
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Kampus

Budete mít možnost spojit pozici školení v oblasti pohostinství a cestovního ruchu s vysokoškolským vzděláním a soustředit své rané studie o ...

Čtěte více