Filter
Bakalářské studium
Dánsko Aalborg Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Turismus a pohostinství v Dánsko - Aalborg - Zde naleznete bakalářské studium Turismus a pohostinství v Dánsko - Aalborg

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Navzdory své malé populace, Dánsko řadí k světově 's nejvíce inovativní zemí díky silným důrazem na výzkum a kvalitního vzdělávání. Budete také studovat v bezpečné, přátelské a inovacích prostředí.

Aalborg je průmyslové město v Severní Jutsko, Dánsko. Má hlava počet více než 100.000 obyvatel. Aalborg je také nazýván univerzitní město, protože je má 3 univerzit a vysokých škol, jejichž studenti 2 lidu účty pro velké procento z celkové populace ve městě.

Bakalářské studium Turismus a pohostinství v Dánsko - Aalborg - Veškeré informace o bakalářském studiu Turismus a pohostinství v Dánsko - Aalborg Ušetřete čas a kontaktujte školu v Dánsko - Aalborg zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Turismus a pohostinství, Aalborg

University College of Northern Denmark

Snímáte získání mezinárodního vzdělání zaměřeného na management v oblasti cestovního ruchu, hotelů a restaurací? Snímáte vzdělání, které odhalí spoustu příležitostí? ... [+]

Snímáte získání mezinárodního vzdělání zaměřeného na management v oblasti cestovního ruchu, hotelů a restaurací?

Snímáte vzdělání, které odhaluje spoustu příležitostí pro práci v konceptu a rozvoji společnosti v mezinárodním měřítku v rámci těchto obchodů?

Poté je bakalářský studijní program v oboru Mezinárodní pohostinství řízen z vašich snů!

Program Mezinárodní pohostinství vám poskytne znalosti, které vám umožní zvládnout složité a praktické úkoly v oblasti marketingu, řízení, provozování a rozvíjení podnikání v oblasti obchodu se zkušenostmi, cestovního ruchu, hotelů a cestování, které jsou ústředním bodem pohostinství průmysl.... [-]

Dánsko Aalborg
Září 2019
Angličtina
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině