BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Chemické inženýrství v Čína - Wenzhou - Zde naleznete bakalářské studium Chemické inženýrství v Čína - Wenzhou

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Bakalářský titul v oboru chemického inženýrství bude připravovat studenty v biologii, chemii a fyzice. Zabývá se přeměnou surovin na produkty, které jsou důležité pro společnost. Absolventi budou schopni pracovat v různých odvětvích a sektorech, včetně energetického sektoru, farmaceutického, potravinářského průmyslu a další.

Čína oficiálně lid 's Republic of China, je suverénní stát nacházející se ve východní Asii. Je to svět 's nejlidnatější země s populací přes 1350000000.

Bakalářské studium Chemické inženýrství v Čína - Wenzhou - Veškeré informace o bakalářském studiu Chemické inženýrství v Čína - Wenzhou Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Wenzhou zde!

1 Výsledky v Chemické inženýrství, Wenzhou Filter

Bachelor inženýrství v chemického inženýrství (mezinárodní)

Wenzhou University
Bakalář
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Chemical Engineering programu (International) na Wenzhou univerzitě si klade za cíl vyškolit studenty, kteří mají zájem v tradičních i nově vznikajících oblastech chemického i ...

Čtěte více