$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Chemické inženýrství v Malajsie - Nilai - Zde naleznete bakalářské studium Chemické inženýrství v Malajsie - Nilai

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.Absolventi bakalářského oboru chemického inženýrství budou schopni pracovat v různých sektorů a odvětví. Patří materiálu konstrukce a výroby, zprac… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Absolventi bakalářského oboru chemického inženýrství budou schopni pracovat v různých sektorů a odvětví. Patří materiálu konstrukce a výroby, zpracování nerostných surovin, zpracování potravin nebo v energetice. Studium bude rozvíjet dovednosti studentů v různých oblastech v rámci biologie, chemie a fyziky.

Malajsie je federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii. Skládá se ze třinácti států a tří federálních území a má celkovou masy 329.847 km2 oddělených Jihočínského moře do dvou podobně velkých regionů, poloostrovní Malajsii a malajské Borneo.

Krásné město Nilai je jedním z prosperujících míst Malajsie. Nilai má jedny z nejlepších technologií a výzkumu založeného na univerzitách v Malajsii. Nilai univerzita je dobře známý pro jeho vrcholu systému třídy vzdělávání.

Méně
Další informace o studiu Malajsie
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název

Manipal International University
Nilai, Malajsie

Vstupní požadavky Jiné obdobné kvalifikaci jako uznané malajské vlády Uznání průmysl partnerství analytické Chemici

Vstupní požadavky Jiné obdobné kvalifikaci jako uznané malajské vlády Uznání průmysl partnerství analytické Chemici -
Bakalář
Denní studium
3 roky
Angličtina
Kampus