BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Chemické inženýrství v Vietnam - Zde naleznete bakalářské studium Chemické inženýrství v Vietnam

Bakalářské tituly z akreditovaných vysokých škol a univerzit mohou být důležitými odrazový můstek k úspěšné kariéře.Nejběžnějším typem bakalářského programu je bakalářská 's stupně, obvykle získal po čtyřech letech úspěšného studia

Kurzy a programy v chemického inženýrství jsou určeny pro ty, kteří se chtějí dozvědět o této technologii a metody používané při přepravě a transformaci materiálů. Studenti se mohou dozvědět o celém procesu, od experimentování k výrobě.

Vietnam oficiálně Vietnamská socialistická republika, je nejvýchodnější země na Indočíně poloostrově v jihovýchodní Asii. V roce 2011 Vietnam měl celkem 163 škol (včetně vysokých škol a ústavů).

Bakalářské studium Chemické inženýrství v Vietnam - Veškeré informace o bakalářském studiu Chemické inženýrství v Vietnam. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Vietnam zde!

1 Výsledky v Chemické inženýrství, Vietnam Filter

Bakalář v chemickém inženýrství

Ho Chi Minh City University of Technology
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Chemické inženýrství zaujímá jedinečnou pozici na rozhraní mezi molekulárními vědami a inženýrstvím. Je úzce spojen se základními předměty chemie, biologie, matematiky a fyzik ...

Čtěte více