Filter
Bakalářské studium
Chorvatsko Rijeka Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Rijeka - Zde naleznete magisterské studium v Rijeka

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Chorvatsko je zemí, kde 40% občanů pohybuje mezi 18 a 35 roky dosáhli vyššího vzdělání vzdělání. V zemi se zlepšila studentský život v těchto univerzit se sníženým životní úrovně v těchto vysokých školách, zejména pro místní a dokonce i zahraničních studentů.

Bakalářské studium v Rijeka - Veškeré informace o bakalářské studiu v Rijeka. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rijeka zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

University Of Rijeka - Faculty of Economics and Business

Od akademického roku 2011/12 nabízí Ekonomická fakulta Univerzity v Rijece tříletý univerzitní vysokoškolský studijní program v oblasti ekonomiky podnikání - "Internation ... [+]

Bakalář ekonomie podniku: Mezinárodní obchod

Ekonomická fakulta Rijeka (EFRI) je první ekonomickou fakultou v Chorvatsku, která nabízí vysokoškolské studijní programy v angličtině. Od akademického roku 2011/12 nabízí Ekonomická fakulta Univerzity v Rijece tříletý vysokoškolský studijní program v oboru Podniková ekonomika - „mezinárodní obchod“, který je od roku 2014/15 rozšířen o další dvouleté vysokoškolské vzdělání. studijního programu.

Dokončení vysokoškolského studijního programu vede k akademickému titulu: Bachelor in Business Economics.

Studenti, kteří studují a dokončí vysokoškolský studijní program nabízený Ekonomickou fakultu Rijeka, budou kvalifikováni pro okamžité zaměstnání v soukromých nebo veřejných společnostech působících v různých průmyslových odvětvích i ve státní správě a ve veřejné správě, kde budou pracovat v oblasti ekonomiky a podnikání.... [-]

Chorvatsko Rijeka
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině