BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Split - Zde naleznete magisterské studium v Split

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Chorvatsko je dobrou volbou pro studenty, kteří chtějí studovat v místě dobře známý pro jeho krásné pobřeží, jeho mix Středomoří a jihovýchodní Evropy šarmu a bohatou historickou a kulturní dědictví.

Univerzita Splitu je tvář tohoto města Chorvatska, ale nové školy jsou up-přichází každý rok. Město je velmi podporuje cizinců tak znamenat i zahraniční studenti se mohou ubytovat pohodlně při provádění své studium zde.

Bakalářské studium v Split - Veškeré informace o bakalářské studiu v Split. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Split zde.

nalezené výsledky Filter

Bachelor ve sportovním managementu

Aspira University College
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Říjen 2019 Chorvatsko Split + 1 více

Studijní program Správa sportu je osvědčený učební plán, který poskytuje kompetence k práci ve sportu či ekonomice. Další vzdělávání může pokračovat na specializovaném postgraduálním studijním programu Správa sportu.

Bakalářský v gastronomii

Aspira University College
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Říjen 2019 Chorvatsko Zagreb Split + 2 více

Chorvatsko úspěšně vybudovalo status jednoho z nejrychleji rostoucích středomořských gurmánských destinací. Jeho růst a vývoj jsou založeny na bohaté gastroenologické tradici, stejně jako na rostoucí nabídce nejrůznějších restaurací s vysoce kvalitní nabídkou místní gastronomie a enologové.

Bakalář v oboru Mezinárodní management v hotelnictví a cestovním ruchu

Aspira University College
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Chorvatsko Split

Vysokoškolský odborný studijní program Mezinárodního pohostinství a managementu cestovního ruchu připravuje studenty na manažerské funkce v oblasti cestovního ruchu, pohostinství a hotelnictví.